Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy “WALTER

Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy WALTER znajduje się w cichej, malowniczej okolicy w pięknej miejscowości. Ośrodek oferuje gościom różnorodną formę relaksu i rozrywki. Dla aktywnych Gości jest do dyspozycji boisko sportowe, kort tenisowy, wypożyczalnia rowerów oraz atrakcyjny plac zabaw. Dla osób szukających spokoju i relaksu istnieje możliwość skorzystania z oddalonego od hotelu Jeziora oraz dziewiczej, malowniczej okolicy.

Kompleks zapewnia także wszelkie udogodnienia, którymi dysponują liczne hotele. Goście mają do dyspozycji bezprzewodowy internet i pełen zestaw sprzętu RTV. Przygotowano także bogatą ofertę gastronomiczną, w tym regionalne przysmaki, międzynarodowe dania i dostosowany do potrzeb dietetycznych posiłek dla restauracji.

Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy WALTER to doskonała destynacja na wypoczynek. Jego komfortowa przygoda pozwala uspokoić umysł i ciało oraz dać Ci siłę do codziennych obowiązków. Przygotuj się na spotkanie z lekkim i spokojnym podróżowaniem!

Ogródek Rekreacyjno Wypoczynkowy Walter to idealne miejsce, aby spędzić relaksujący czas i doładować akumulatory. Znajduje się on w pięknym i cichym miejscu, co gwarantuje chaos oraz odpoczynek.

Walter oferuje różnego rodzaju usługi dla gości, takie jak basen, spa, sauna, aktywne atrakcje turystyczne, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej i bilard. Można tu także podziwiać piękną zieloną przyrodę lub uprawiać sporty w niedostępnych dla nas terytoriach ziemi.

Do dyspozycji gości jest także duży taras z widokiem na ogród rekreacyjno-wypoczynkowy oraz sala restauracyjna i jadalnia. Wszystkie te udogodnienia stwarzają doskonałe warunki do leniuchowania pomiędzy wizytami w parkach rozrywki i innych obiektach atrakcyjnych dla miłośników przygody.

Pracownicy są bardzo uprzejmi i chętnie doradzają najlepsza trasy wypraw, zaproponują nocleg czy postoje na drodze powrotnej do domu. Ośrodek Walter udostępnia także różnorodnego rodzaju łodzie i sprzęt pływacki na rzece Stobrawa, co daje możliwość wypoczynku z dala od cywilizacji.

W Walterze czeka dobrze przygotowana oferta hotelowa skrojona na miarę Państwa potrzeb. Dzięki 3 kategorii pokojów: standardowym, komfortowym oraz luksusowym można odpocząć dokładnie wedle Państwa życzenia.

Jeśli chcesz sprawdzić jak naprawdę wyglada relaksacja i odpoczynek bezpośrednio przy naturze – Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy Walter to idealne rozwiązanie.

W niedawno uruchomionym Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym WALTER znajduje się kilka udogodnień dla każdego, kto chce spędzić tu czas. Hotel oferuje piękne widoki i teren wyznaczony na wycieczki piesze lub jazdę na rowerze.

Zapraszamy do odkrywania jego terenów leśnych, pokrytych skalnymi łagodnymi pagórkami. To idealne połączenie przyrody i aktywności ruchowej, żeby odprężyć się i czerpać radość z relaksu. Poza tym jest tu szeroki wybór zajęć rekreacyjnych poza miastem.

Ośrodek dysponuje przestronnym, eleganckim i nowoczesnym obiektem gastronomicznym, gdzie będziesz mógł spożywać posiłki wraz z rodziną czy przyjaciółmi. Akceptujemy również szeroki wachlarz form płatności – od karty kredytowej do gotówki.

U nas możesz również skorzystać z pakietu osiemnastu hotelowych usług obejmujących spa, basen, bilard lub tenis stołowy. Oferta podlega ciągłym modernizacjom, co pozwala zaspokoić nawet najbardziej wymagającego gościa.

To naprawdę idealne miejsce do spacerków, odpoczynku i relaksu poza domem! Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo naszych gości – z tego powodu monitorujemy cały obiekt w celu stałego utrzymania jego higieny oraz standardu usług i bezpieczeństwa. Nasi pracownicy są specjalnie przeszkoleni do obsługi tego ośrodka, a personel pokojowy może udostępnić Ci narzędzia potrzebne do ćwiczeń fitness lub inne aktywności. WALTER ma naprawdę wszystko!

Jeśli szukasz spokojnej przerwy od codziennych obowiązków, to miejsce jest dla Ciebie idealne! Odwiedźmy Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy WALTER i zrelaksuj się!